wtorek, 9 stycznia 2018

Młoda bez skalpela - dr Nigma TalibWażna pozycja dla wszystkich kobiet dbających o wygląd zewnętrzny, piękną , nieskazitelną buzię, mocne, lśniące włosy, zdrowe paznokcie i odpowiednią figurę. Znaleźć w niej można fachowe porady dotyczące zdrowego stylu życia, dietetyki, medycyny naturalnej oraz tworzenia prostych kosmetyków. Wszystko wytłumaczone prostym językiem dla czytelniczek w każdym wieku. Książka pokazuje jak w prosty i naturalny sposób pozbyć się najczęstszych problemów skórnych, odmłodzić i oczyścić skórę twarzy oraz całego ciała, zadbać o włosy i poprawić stan swojego zdrowia. Porusza tematy związane ze znaczeniem zdrowego snu, walki z nałogami i ze stresem oraz co najważniejsze, jak się odżywiać oraz jaką aktywność fizyczną wybrać aby odmłodzić się i pozostać piękną na lata.
 Znaleźć w niej możemy porady dotyczące walki z takimi schorzeniami jak: trądzik, atopowe zapalenie skóry, alergie, przedwczesne starzenie się skóry, problemy z płodnością, choroby układu pokarmowego, zaburzenia snu, depresja, zaburzenia hormonalne i wiele innych. Autorka proponuje holistyczne podejście do czytelniczki i zadbanie o odpowiednią dawkę snu, metody relaksacyjne, pozbycie się chemii z otoczenia, zdrowe posiłki, duże dawki ruchu na świeżym powietrzu, naturalne kosmetyki oraz suplementację w uzasadnionych przypadkach. 

 
Najważniejszym atutem książki jest fakt, iż wprowadzenie zasad sugerowanych przez autorkę nie tylko poprawia wygląd zewnętrzny i odmładza skórę, ale skutecznie i trwale poprawia stan zdrowia całego organizmu przy okazji wydłużając życie i poprawiając jego jakość.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia