O MnieAbsolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Dietetyka i praktyka planowanie żywienia. Zakochana w  naturze, uważnie przyglądająca się światu i ludziom. Szukająca recepty na życie i szczęście.Zajmuję się doradztwem żywieniowym i promowaniem zdrowego stylu życia. Wyróżnia mnie całościowe podejście do pacjenta. Uważam, że prawidłowe odżywianie jest solidną podstawą do utrzymania zdrowia, ale do odnalezienia harmonii w życiu potrzebna jest również duża dawka dobrze dobranej aktywności fizycznej, naturalna pielęgnacja ciała, odpowiedni relaks i sen oraz dobry kontakt z naturą. Zachęcam wszystkich do poszukiwania życiowej pasji oraz czerpania radości z życia codziennego i kontaktów międzyludzkich. Łącząc wszystkie te elementy pomagam w odnalezieniu spójnego obrazu lepszego i pełniejszego "Ja".

Współpraca


Pragnę aktywnie uczestniczyć w propagowaniu zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania się w całym swoim regionie i nie tylko. Szerzyć wiedzę popartą rzetelnymi badaniami na temat chorób związanych z nieprawidłowym odżywianiem, przedstawiać konsekwencje niezdrowej postawy i przyczyniać się do poprawy kondycji zdrowotnej wszystkich ludzi wokół. Dlatego chętnie podejmę współpracę z innymi firmami i instytucjami oraz osobami prywatnymi. Oferuję konsultacje, wykłady i pogadanki indywidualne i grupowe, tworzenie artykułów prasowych dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania dla magazynów i czasopism, recenzje produktów, sprzętów oraz książek. Wprowadzanie zmian w menu lub tworzenie zupełnie nowych propozycji dla restauracji, firm cateringowych. Przeliczanie wartości odżywczych, modyfikowanie przepisów, doradztwo w dziedzinie dietetyki. 

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy ze stron osób, dla których zdrowie i dobre samopoczucie ich klientów i pacjentów jest priorytetem. Do współpracy zapraszam w szczególności:

•    siłownie i kluby fitness
•    salony SPA i odnowy biologicznej, gabinety kosmetyczne
•    szkoły i przedszkola
•    placówki rehabilitacyjne i sanatoria
•    przychodnie i gabinety lekarskie, szpitale
•    szkoły rodzenia
•    fundacje i stowarzyszenia
•    restauracje i firmy cateringowe
•    czasopisma i magazyny

Jeżeli masz propozycję lub dobry pomysł, koniecznie zadzwoń lub napisz do mnie.
Marta Blatoń 
tel. 728-312-448
mail: doradca.blaton@gmail.com

Partnerzy

 

 

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia