Przebieg pierwszego spotkania

Podczas pierwszej wizyty zostaną wykonane pomiary z wykorzystaniem miar i profesjonalnego sprzętu marki IN BODY. Po wykonaniu badań w rzeczowy i jasny sposób wytłumaczę i omówię ich wyniki. Omówimy także przygotowany przez Ciebie opis Twojej dotychczasowej diety i nawyków żywieniowych. Następnie przedstawię Ci alternatywę i prawidłowy sposób odżywiania. Wspólnie dokonamy wyboru jaka strategia i rodzaj diety będzie dla Ciebie najlepszy. Jeżeli opracowanie Twojego programu żywieniowego będzie wymagało dodatkowych konsultacji czy badań pokieruję Cię do odpowiednich specjalistów, tak aby program był dla Ciebie idealnie dobrany a uzyskane rezultaty w pełni wpłynęły na uzyskanie przez ciebie idealnej masy ciała i odzyskanie zdrowia i dobrej kondycji psychicznej i fizycznej.
Do omówienia będzie sporo kwestii więc na pierwszą wizytę należy zarezerwować sobie około godziny. 
Przygotowanie dla Ciebie programu żywieniowego wymaga czasu i dopracowania wielu szczegółów. Dostosowanie go do Twojego stanu zdrowia i odżywienia, preferencji czy alergii i nadwrażliwości zajmuje trochę czasu, więc przygotowanie może zająć kilka dni. Nie otrzymasz ode mnie gotowca przekazywanego z rąk do rąk. Mój program jest przygotowywany dla każdego pacjenta indywidualnie i z największą starannością. Gotowy program otrzymasz na kolejnej wizycie (tym razem krótkiej około 15-20 minut), bądź jeśli zechcesz drogą mailową.Dla najlepszych wyników powinniśmy spotykać się co dwa tygodnie. Na wizytach kontrolnych omówimy zmiany zachodzące w Twoim organizmie, samopoczuciu i sylwetce.
Dokonamy niezbędnych modyfikacji planu żywieniowego i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.
Pytania i wątpliwości wyjaśnię również drogą mailową lub telefoniczną. Jeżeli jednak nie będę odbierać telefonu musisz wiedzieć, że mogę akurat pracować z innym pacjentem lub opracowywać jego program żywieniowy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia